top of page

Doğum Öncesi Masajı

Tebrikler! Dünyada hamilelik mucizesi gibisi yoktur.

İster ilk çocuğunuz, ister aileye heyecan verici yeni bir üye olun, vücudunuz her gün değişiyor. Birçok kadın için, büyüyen bir bebeğin vücudunuza yükleyebileceği tüm ekstra taleplere gerçekten hazırlanmak neredeyse imkansızdır.

Bir marka olarak Edirne Masaj, dokuz aylık hamileliğin diğer herhangi bir doğal gelişimle karşılaştırılamayacağını anlıyor ve masaj terapistleri, ihtiyacınız olan desteği ve rahatlamayı sağlamak için burada.

 

Hamilelik, vücudu şımartmak ve beslemek için mükemmel bir zamandır. Düzenli terapötik masajlar, stresi hafifletmeye, rahatlamayı teşvik etmeye ve anne adaylarının tüm bu yeni ağrı ve sızıları yönetmesine yardımcı olur.

Bir masaj seansı için rezervasyon yaptırdığınızda, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir masaj terapisti ile anlaşacaksınız. 

Hamilelik sadece vücudunuzu değiştirmekle kalmaz; aynı zamanda düşünme şeklinizi de değiştirir. Annelik içgüdünüz devreye girdi ve kapıdan girdiğiniz andan ayrıldığınız ana kadar kendinizi rahat hissetmeniz önemlidir. Bu nedenle doğum öncesi masaj seansınız markanın garantisiyle desteklenir. Masajınız beklentileri karşılamıyor veya aşmıyorsa bir sonraki masaj bizden.

EM_PrenatalMassage.jpg

Edirne Hediye Kartı

Değer verdikleriniz biraz iyi zaman geçirmeyi hak ediyor. Gevşemesi, rahatlaması ve şarj olması için ona kişiselleştirilmiş bir masaj hediye edin. 

Ekran Resmi 2022-04-22 12.08.23.png
bottom of page