top of page

Spa Bakımları

Zaman içerisinde makyaj, kirli hava, ter gibi bir çok sebeple cilt üzerinde tıkanıklıklar oluşu ve ölü hücreler birikir. Cilt hücrelerinin rahat bir şekilde nefes alabilmesi ve daha sağlıklı görünebilmek için cildimizi rutin olarak temizlememiz gerekir. Ancak günlük cilt temizleyiciler bu ölü tabakayı cilt üzerinden arındırmak için yeterli değildir. Belirli aralıklarda uygulanan Edirne Spa bakımları, cildin arınmasını ve canlanmasını sağlar.


Edirne Spa bakımlarında Vücut, geleneksel kese ve deniz tuzu peelingleri ile güzelce ovulup, ölü derilerinden arındırılır.Aynı zamanda tüm vücudu kaplayan sabunun canlandıran ve temizleyen kokulu köpüğü ile cildinizde, rahatlama ferahlık hissi yaratır.


Deniz Tuzu Peeling Nasıl Uygulanır?
Edirne Spa’ da deniz tuzu peeling parmak uçları ile hafifçe cildiniz üzerinde masaj yapılarak uygulanır. İçindeki parçacıkları sayesinde cilt üzerindeki ölü tabakayı cilt yüzeyinden arındırır. Peelingin ardından cilt nemlendirilerek muhafaza edilir.


Edirne Spa deniz tuzu peelingi tüm vücuda uygulanabilir. Peeling uygulanırken uygulama bölgesinden başlayarak tüm vücuda giden kanın akış hızı ve tüm hücrelere taşınan oksijenin miktarı artar. Bu da cildin yenilenmesini, tazelenmesini ve daha da parlak görünmesini kolaylaştırır. Artan kan akışı ödemli ve selülitli bölgelerinde toparlanmasını sağlar.
Deniz tuzu peeling zamanla eklem bölgelerinde oluşan sertliklerin giderilmesinde de etkilidir. Uygulama sırasında bu sert dokular ovularak yumuşatılır. Deniz tuzu aynı zamanda vücuttaki farklılıklarını düzenleyerek cildinizin bütünlüğünü korumanızda yardımcı olur.

16EE7BDE-D3AA-4459-97C5-673C79B1AA94.jpeg

Edirne Hediye Kartı

Değer verdikleriniz biraz iyi zaman geçirmeyi hak ediyor. Gevşemesi, rahatlaması ve şarj olması için ona kişiselleştirilmiş bir masaj hediye edin. 

Ekran Resmi 2022-04-22 12.08.23.png
bottom of page