top of page

Bütünleştirici Reflesoloji

Refleksoloji, genel sağlığı ve refahı iyileştirmek için kulaklar, eller ve ayaklar üzerindeki baskı noktalarını manipüle eden eski bir tekniktir. Edirne Masaj'da, Integrative Reflexology® adı verilen güçlü bir terapötik deneyim yaratmak için bu yöntemi masajın iyileştirici dokunuşuyla birleştirdik. Bu tedavi kas gerginliğini azaltır, dolaşımı iyileştirir ve derin bir rahatlama hissi sağlar. Refleksoloji ve masajın terapötik kombinasyonunu deneyimlemek için masaj seanslarınıza Bütünleştirici Refleksolojiyi ekleyin.

Geleneksel refleksoloji, geleneksel masaj terapisinden oldukça farklıdır. Bir refleksolog, ayakların, ellerin ve kulakların belirli bölgelerine basınç uygulayarak yalnızca başparmak ve parmakları kullanır. Bu terapi herhangi bir losyon veya yağ gerektirmez ve Çin tıbbında "qi" olarak bilinen vücuttaki hayati bir yaşam gücünü dengelediğine inanılır.

AZ - Elements Massage 5-1863668.jpg

Edirne Hediye Kartı

Değer verdikleriniz biraz iyi zaman geçirmeyi hak ediyor. Gevşemesi, rahatlaması ve şarj olması için ona kişiselleştirilmiş bir masaj hediye edin. 

Ekran Resmi 2022-04-22 12.08.23.png
bottom of page