top of page

Kupa Terapisi

Kupa Masajı Nedir?

Kupa, normalde masaj sırasında kullanılan doku sıkıştırma tekniklerinin aksine, negatif basınca dayanan ve cilt üzerinde vakum oluşturan geleneksel bir Çin tekniğidir.

Kupa Masajı Neden Faydalıdır?

Vantuz, kan dolaşımını iyileştirdiği ve iyileşmeyi desteklediği düşünülen cildin yüzeyine kan çekmek için kullanılır. Kupa tedavisi ağrıyan kasları rahatlatmaya yardımcı olur, eklem sertliğini serbest bırakır ve çeşitli akut ve kronik durumlar için iltihabı azaltabilir.

Seansınız sırasında, bir terapist belirli tedavi bölgelerine bir vantuz yerleştirecek ve genel dolaşımı iyileştirmeye yardımcı olan bir vakum etkisi üretecektir. Arkanıza yaslanın, derin bir nefes alın ve tüm vücudunuza yayılırken derin gevşeme hissinin tadını çıkarın.

 

Kupa, ilk elden en iyi deneyimlenen iyileştirici ve gençleştirici bir terapidir. Farklı bir şey deneyin ve bu eski uygulamayı bir sonraki masajınıza ekleyin.

2019-10-16_1350.png

Edirne Hediye Kartı

Değer verdikleriniz biraz iyi zaman geçirmeyi hak ediyor. Gevşemesi, rahatlaması ve şarj olması için ona kişiselleştirilmiş bir masaj hediye edin. 

Ekran Resmi 2022-04-22 12.08.23.png
bottom of page