top of page

Sıcak Taş Masajı

“Masaj” kelimesi hakkında anında rahatlatıcı bir şey var. Hafif müzik eşliğinde loş bir odaya girdiğinizi, ardından sektördeki en iyi masajı deneyimlemek üzere olduğunuzu bilerek, yorgun bedeninizi rahat bir Edirne Masaj masasına bıraktığınızı hayal edin. Bu büyülü bir an.

Bu masajı daha da rahatlatıcı hale getirebilecek tek bir şey daha var: sıcak taşlar eklemek. Eski bir Çin vücut çalışma tekniği olan sıcak taş masajı, yatıştırmak, rahatlamak ve stres atmak için mükemmel bir yöntemdir.

Bazalt taşlarımızı tedavinize başlamadan önce hazırlıyoruz ve 125 ile 135 derece arasında mükemmel sıcaklığa kadar ısıtıyoruz. Masaj terapistiniz geleneksel İsveç masaj tekniklerini kullanarak vücudunuzu ısıtacak , ardından taşları ellerinin uzantısı olarak kullanarak kaslarınıza masaj yapacaktır.

Bazalt taşlarından eklenen ısı, sıkı dokuyu gevşetmeye yardımcı olacak ve ilave basınca ihtiyaç duymadan gerilimi serbest bırakacaktır. Sıcak taş masajı hem son derece rahatlatıcı hem de tedavi edicidir.

Bu masaj türü, gergin kasları gevşetmekten daha fazlası için faydalıdır. Element Masaj'da sıcak taş tedavisi rezervasyonu yapan müşteriler daha iyi dolaşım, daha iyi bir ruh hali ve genel bir esenlik hissi görebilirler. Zamanla, sıcak taş masajı teknikleri kronik ağrıları ve ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Zihninizi ve bedeninizi gençleştirmenin nihai yolu.

Sıcak Taş Masajı

Edirne Hediye Kartı

Değer verdikleriniz biraz iyi zaman geçirmeyi hak ediyor. Gevşemesi, rahatlaması ve şarj olması için ona kişiselleştirilmiş bir masaj hediye edin. 

Ekran Resmi 2022-04-22 12.08.23.png
bottom of page