top of page

Spor Masajı

İster ciddi bir atlet, ister bir hafta sonu savaşçısı olun, muhtemelen sert, ağrılı kaslar yaşadınız. Düzenli masaj sadece gerginliği ve ağrıyı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda performansınızı da artırabilir.

Element Masaj'da terapistlerimiz, yaptığınız spora özel nazik germe ve tetik nokta terapisi dahil olmak üzere farklı modaliteleri birleştirir. Masaj terapisi, spor müsabakalarından önce, sırasında veya sonrasında faydalıdır.

Spor masajı, dengeli bir antrenman rutininin önemli bir parçasıdır. Hareket önemlidir, ancak iyileşme de önemlidir! Ağır şekilde çalıştırılan kas grupları genellikle gevşeme yeteneğini kaybeder ve bu da kronik gerginliğe ve esneklik kaybına yol açar. Düzenli tedaviler iyileşme süresini azaltır, esnekliği arttırır, kas gerginliğini azaltır ve yaralanmaları iyileştirir.

Aylık spor masajı seanslarının günlük performansı iyileştirmesinin bazı yolları şunlardır:

  • Kas gevşemesini teşvik edin

  • Aşırı gerilimi azaltın

  • Yumuşak dokunun işlevini geliştirin

  • Hareket aralığını koruyun veya artırın

  • DOMS (Gecikmeli Başlangıçlı Kas Ağrısı) şiddetini azaltın

  • Kas dokusunun şişmesini kolaylaştırır

Yoga, CrossFit, koşu, bisiklet, yürüyüş veya sadece hareket etmeyi seviyor olsanız da, spor masajı iyileşmenize ve hareket aralığınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

36930.jpg

Edirne Hediye Kartı

Değer verdikleriniz biraz iyi zaman geçirmeyi hak ediyor. Gevşemesi, rahatlaması ve şarj olması için ona kişiselleştirilmiş bir masaj hediye edin. 

Ekran Resmi 2022-04-22 12.08.23.png
bottom of page