top of page

Masaj Sık Sorulan Sorular

Seans sırasında örtünecek miyim?
Sizi sıcak ve rahat tutmak için her zaman düzgün bir şekilde örtünecek veya örtüleceksiniz. Masaj seansınız sırasında herhangi bir nedenle rahatsız olup olmadığınızı daima terapistinize bildirmelisiniz.

Tamamen soyunmalı mıyım?
İstediğiniz konfor düzeyine göre soyunmalısınız. Bu tamamen size kalmış. Masaj odanızın mahremiyetinde soyunacak ve giyineceksiniz ve masaj seansınız sırasında bir havlu veya peştemal ile güvenli bir şekilde örtüleceksiniz.

Ne kadar bahşiş vermeliyim?
Birçok müşteri, masaj terapistine ne kadar bahşiş vermeleri gerektiğinden emin değildir. Masaj terapistinizi bir restoranda garson gibi düşünmenizi öneririz. Terapistlerimiz yaptıkları işi severler ve verdiğiniz bahşiş, hizmetlerine olan takdirinizi yansıtabilir. 

Ne sıklıkla masaj yaptırmalıyım?
Masajı önleyici bakım veya günlük stresi yönetmek için kullananlar için ayda bir masaj yaygındır. Yaralanmaların giderilmesi veya günlük yaşamınızı engelleyen kronik gerginliğin giderilmesi için masaj alıyorsanız haftalık seanslar tercih edilebilir. Optimum terapötik rahatlama için ayda en az iki kez masaj terapisi uygulayan birçok insan var.

Bir masaj terapistinin lisansı veya sertifikası ne anlama geliyor?
Lisans, bir masaj terapistinin şehrinizde veya ilçenizde yasal olarak masaj yapmak için gereksinimleri karşıladığı anlamına gelir. Bir lisans almak için, bir masaj terapistinin genellikle MEB veya kabul edilmiş bir okul veya eğitim merkezinde minimum sayıda eğitim saatini tamamlaması gerekir.

Seans süresine neler dahildir?


Bir seans, masaj ve masajınızı gerçekten özelleştirilmiş hale getirmek için terapistle iletişim kurma zamanından oluşur.

5A60E866-7E00-473F-90B6-26AD5B6A01D7.jpeg

Edirne Hediye Kartı

Değer verdikleriniz biraz iyi zaman geçirmeyi hak ediyor. Gevşemesi, rahatlaması ve şarj olması için ona kişiselleştirilmiş bir masaj hediye edin. 

Ekran Resmi 2022-04-22 12.08.23.png
bottom of page